Posiłki

Dzieci spożywają 5 posiłków dziennie:

 • 09.00 - śniadanie
 • 12.00 - obiad
 • 14.30 - podwieczorek
 • 16.30 - kolacja
 • posiłek uzupełniający dla dzieci przebywających w przedszkolu po godz:18.00

Nasza placówka dysponuje kuchnią wyposoażoną w specjalistyczny sprzęt gastronomiczny. Posiłki podawane Naszym dzieciom są pyszne, zdrowe, przygotowywane na miejscu z produktów najwyższej jakości. Ponadto, aby pokarm był jak najbardziej bogaty w witaminy dzieci otrzymują świeże, soczyste owoce i warzywa.

Organizowane są także zajęcia kulinarne, na których dzieci uczą się robić ciasteczka,chleb, kompot itd.

Nie zmuszamy dzieci do jedzenia, lecz dbamy o to, by jedzenie było przyjemnością.

Opinie o przedszkolu

 • Do przedszkola Panda uczęszczała dwójka moich dzieci. Jestem bardzo wdzięczna za ciepło, sympatyczną atmosferę oraz dobre przygotowanie moich dzieci do dalszej nauki (zwłaszcza języka angielskiego). Szczególnie cenię sobie poświęcenie Cioci Asi, która z ciepłym serduchem ale i konsekwencją zajmowała się moim synkiem. Zawsze będę miło wspominać przedszkolny okres moich urwisów :)

  Aga Kalisińska
 • Dla naszej Zuzi Przedszkole Panda to drugi dom.

  Dzięki zaangażowaniu i opiece całego personelu, adaptacja przebiegła bez najmniejszego problemu. Zuzia zawsze chętnie i z uśmiechem wchodzi do przedszkola.

  W "Pandzie" nasza córka rozwinęła i dalej rozwija się i śmiało mogę powiedzieć, że jest to ogromna zasługa całego zespołu, Dyrekcji, Pań Nauczycielek oraz reszty pracowników.

  Przedszkole możemy polecić każdemu, kto szuka miejsca gdzie dobro dziecka jest na pierwszym miejscu, gdzie Właściciele oraz Dyrekcja z pasją i oddaniem realizują misję jaką jest wychowanie przedszkolne, Nauczycielki pracują z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem, kadra nie zmienia się co chwile a stanowi dobrze zgrany i dobrany zespół, gdzie zaprowadzając swoje dziecko można być spokojnym, że jest pod najlepszą opieką.

  Paweł Gotlib
 • Bardzo polecam Przedszkole „Panda” :)

  Rewelacyjna kadra zarządzająca ,wszystko super zawsze zorganizowane. Pełen profesjonalizm.

  Ciocie nauczycielki(ta sama kadra od lat) są  kompetentne ,uśmiechnięte i pomocne, widać ze praca z dziećmi sprawia im ogromna radość. Panuje bardzo ciepła atmosfera.

  Jest dużo zajęć tematycznych, teatrzyków, imprez sportowych i tanecznych. Mój synek całymi dniami śpiewa piosenki również w języku angielskim , których nauczył się w przedszkolu. Jest tam po prostu szczęśliwy.

  Ewelina Kusztal
 • Minęły niespełna 2 lata i mama musi wrócić do pracy. Nasze pierwsze, ukochane dziecko, oczko w głowie mamy komuś oddać pod opiekę? Najtrudniejsza decyzja. Poszukiwania czas zacząć. Komu zaufać? Kto zajmie się tak dobrze NASZYM dzieckiem jak MY? Zwiedziliśmy wszystkie okoliczne żłobki i przedszkola, ale kiedy przyjechaliśmy do PANDY.. (oddalonej od naszego domu najbardziej) od razu na wejściu przywitał nas zapach domowego obiadku mniaaaam, ślinka cieknie na samą myśl. Pani Dyrektor zaprosiła nas na rozmowę, poczęstowała pysznym kompocikiem, ciocie przedszkolne z uśmiechem zaczepiały nasze maleństwo i zabrały na spacer po przedszkolu. Pierwsze miejsce, które mogliśmy poznać w dzień, zobaczyć jak radośnie bawią się dzieci. Od razu wiedzieliśmy, że to jest właśnie MIEJSCE GODNE ZAUFANIA. Nie pomyliliśmy się. Nasza córka codziennie opowiada o przedszkolu, chce tam wracać. Czy jest lepszy dowód na to, że to cudowne miejsce?

  Agata Mrowiec-Bogumił
 • Podejmując trudną dla każdego rodzica decyzję o rozpoczęciu uczęszczania dziecka do przedszkola miałam wiele obaw jednak już pierwsze dni rozwiały moje wszelkie wątpliwości i pokazały, że przedszkole Panda to miejsce idealne . Zostałyśmy otoczone opieką i wsparciem, a ja jako Mama otrzymałam wiele cennych rad, dzięki którym córka nie miała żadnych problemów z adaptacją w nowym miejscu. Świetna i bardzo dobrze dobrana oddana kadra, która ma indywidualne podejście do każdego dziecka zapewnia przedszkolakom masę kreatywnych zajęć i naukę przez zabawę, a właściciele bardzo dbają o dodatkowe atrakcje - przedstawienia teatralne czy wizyty ciekawych gości. Ogromnym plusem jest też pyszny, zróżnicowany jadłospis, który sprawił, ze mój niejadek otworzył się na nowe smaki. Panda to wymarzone przedszkole dające poczucie bezpieczeństwa nie tylko dzieciom, ale też ich rodzicom, którzy maja pewność, ze ich pociechy znajdują się w najlepszych rękach. Jestem przekonana, ze nie mogłyśmy lepiej trafić!

  Iga Szaroszyk

Skontaktuj się z nami

 • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.
Top crossmenu