Zajęcie dodatkowe

ZAJĘCIA DODATKOWE W CENIE CZESNEGO

ZAJĘCIA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „ READY, STADY, GO” (5 razy w tygodniu) - nie zapominajmy, że dzieci w wieku przedszkolnym są otwarte na otaczający je świat. Podczas zabaw, osłuchania się z piosenkami, rymowankami i wielozmysłowym poznaniem otaczających je rzeczy naturalnie i mimowolnie potrafią odtwarzać zasłyszane słowa, zdania i gesty. Dlatego też, w naszym przedszkolu język angielski to podróż do krainy zabawy, podczas, której przy okazji wykonywania różnych czynności, nauki multisensorycznej, korzystania z gier, książek, kart tematycznych rozwijamy umiejętności motoryczne, słuchowe, uczymy rytmu i intuicji języka. Można by zapytać jak to jest możliwe? Co zrobić, żeby lekcje języka angielskiego dla najmłodszych należały do udanych? Oto recepta - nasze przedszkolaki, na każdych zajęciach wybierają się w podróż do krajów anglojęzycznych, chowają podczas lotu język polski do magicznej szkatułki, a gdy nadchodzi czas powrotu i lądowania w przedszkolu, każdy uczestnik naszej podróży dostaje w nagrodę magiczny stempel. Na naszych zajęciach nie jest wymagane, aby dziecko mówiło. Każde dziecko rozwija się w innym tempie i w swoim czasie zacznie czynnie uczestniczyć w rozmowach.

MUZYCZKI-RYTMICZKI (2 razy w tygodniu) - to podróż do Muzykolandii zapewniająca naszym Przedszkolakom spotkanie z różnymi dźwiękami i brzmieniami. Główne cele zajęć to osłuchanie się z muzyką, poznanie różnych instrumentów, tańców innych narodów oraz podstawowego słownictwa muzycznego. Podczas spotkań wykorzystywane są zabawy logo rytmiczne, dzięki którym teksty poznawanych piosenek łatwo zapadają Przedszkolakom w pamięć. Dodatkowo nasze dzieci mają możliwość poznania autorskich akompaniamentów i układów choreograficznych.

„FIKU-MIKU” CZYLI GIMNASTYKA Z ELEMENTAMI KOREKTYWY I INTEGRACJI SENSORYCZNEJ (1 raz w tygodniu) - to zajęcia poprawiające koordynację wzrokowo-ruchową, motorykę, kształtujące prawidłową postawę ciała, a także wzmacniające gibkość, szybkość oraz skoczność z wykorzystaniem twórczego sprzętu np. opon samochodowych, drewnianych huśtawek, deskorolek, parasolek, lin i innych. Podczas zajęć dzieci przez zabawę uczą się współzawodnictwa, wzajemnej współpracy oraz poszanowania dla słabszych.

TWÓRCZYDEŁKA - ZAJĘCIA PLASTYCZNE (1 raz w tygodniu) – pudła, pudełka, pudełeczka, rolki po papierze, gazety, słomki, nitki, guziki… To najwspanialsze materiały do tworzenia małych arcydzieł. Twórczydełka to zajęcia, podczas których, dziecko odkrywa siebie, pobudza wyobraźnię, staje się kreatywne, udowadnia, że z kawałka kartonu czy sznurka można wyczarować wszystko… Tu każdy pomysł jest wyjątkowy, niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju. To właśnie tu każdy Przedszkolak staje się małym artystą, który tworzy to, co wyobraźnia podpowie, nawet, jeśli otaczający nas świat wygląda nieco inaczej.

TAŃCE -STUDIO TANECZNE PASO (1 raz w tygodniu) – to zajęcia, podczas których nasze Przedszkolaki uczą się układów choreograficznych do utworów królujących na światowych listach przebojów. Różnorodność prezentowanych stylów: zumba, hip-hop, dance, jazz, balet, pokazują dzieciom, że tańczyć można do każdego rodzaju muzyki, przede wszystkim jednak pozwalają im na pozytywne rozładowanie emocji, rozwijanie zainteresowań, a kto wie - może odkrycie ukrytego dotąd talentu. Z pewnością każdy Przedszkolak znajdzie tu coś dla siebie, utwór przy którym nogi same zaczną tańczyć.

ZAJĘCIA WIELOZMYSŁOWE DLA NAJMŁODSZYCH (1 raz w tygodniu) - Zajęcia sensoryczno-naukowe z elementami Montessori, Glenna Domana- warsztaty teatralno-muzyczne z ulubionymi postaciami z bajek.

ALE TO NIE WSZYSTKO…

NASZE KOCHANE CIOCIE, KAŻDEGO DNIA PRZYGOTOWUJĄ COŚ

CO SPRAWIA, ŻE W PRZEDSZKOLU MIŁO CZAS PŁYNIE

TEATRY, TEATRZYKI - oprócz cyklicznych przedstawień zewnętrznych nasze Ciocie wraz z pociechami uczą się sztuki aktorskiej tworząc teatry: cieni, lalek, małej łyżeczki, świateł i nie tylko... Zakładanie masek, przymierzanie bajecznie kolorowych strojów, wcielanie się w postaci ulubionych bohaterów to niezapomniana zabawa. Dzięki teatrzykom Dzieci stają się bardziej śmiałe i odważne, a brawa
i oklaski dodają im wiary we własne możliwości.

TWÓRCZE ZABAWY – uczą Przedszkolaków tego, że dobra zabawa to nie tylko korzystanie z zabawek stojących na półkach czy przygotowanych pomocy dydaktycznych... Niepozorne pudełko może być lepszą zabawką niż ta najdroższa ze sklepu, pozwólmy zatem pobudzić wyobraźnię dziecka . Twórcze zabawy rozwijają kreatywność, pokazują, że butelki mogą stać się kręglami, a opakowania po różnorodnych produktach meblami dla lalek.

CYKLICZNE IMPREZY KULTUROWE - każdego roku nasze ciocie organizują zajęcia tematyczne z zakresu kultury i zapraszają Dzieci do wybranych krajów Europy i nie tylko… Celem tych zajęć jest pokazanie otaczającej nas różnorodności kulturowej, jak również uczenie poszanowania dla inności. W tych dniach Przedszkolaki poznają historię omawianych państw, panujące w nich zwyczaje, sławnych artystów czy upodobania kulinarne. Zajęcia te pogłębiają wiedzę Dzieci o świecie, sprawiają, że staje się ona bogatsza.

POZNAJEMY INSTRUMENTY - cykliczne comiesięczne koncerty muzyczne na któych dzieci poznają kolejno różne instrumenty (np. akotdeon, klarnet, puzon, saksofon, hatfa itd.)

POZNAJEMY INSTRUMENTY - cykliczne comiesięczne koncerty muzyczne na których dzieci poznają kolejno różne instrumenty (np. akordeon, klarnet, puzon, saksofon, harfa itd.)

NASI SPECJALIŚCI KAŻDEGO ROKU ORGANIZUJĄ W FORMIE ZABAWY BADANIA PRZESIEWOWE:

 • logopedyczne i neurologiczne
 • ryzyka dysleksji
 • integracji sensorycznej

ZAJĘCIA DODATKOWO PŁATNE:

 • Brick4kids czyli klocki lego
 • odkrywcy czyli Wielka Szkoła Małych
 • ceramika
 • karate
 • zumba
 • ogólnorozwojowe zajęcia sportowe

Wszystkie zajęcia prowadzą nauczyciele i specjalisci posiadający wysokie kwalifikacje i znaczące doświadczenie zawodowe.

Opinie o przedszkolu

 • Do przedszkola Panda uczęszczała dwójka moich dzieci. Jestem bardzo wdzięczna za ciepło, sympatyczną atmosferę oraz dobre przygotowanie moich dzieci do dalszej nauki (zwłaszcza języka angielskiego). Szczególnie cenię sobie poświęcenie Cioci Asi, która z ciepłym serduchem ale i konsekwencją zajmowała się moim synkiem. Zawsze będę miło wspominać przedszkolny okres moich urwisów :)

  Aga Kalisińska
 • Dla naszej Zuzi Przedszkole Panda to drugi dom.

  Dzięki zaangażowaniu i opiece całego personelu, adaptacja przebiegła bez najmniejszego problemu. Zuzia zawsze chętnie i z uśmiechem wchodzi do przedszkola.

  W "Pandzie" nasza córka rozwinęła i dalej rozwija się i śmiało mogę powiedzieć, że jest to ogromna zasługa całego zespołu, Dyrekcji, Pań Nauczycielek oraz reszty pracowników.

  Przedszkole możemy polecić każdemu, kto szuka miejsca gdzie dobro dziecka jest na pierwszym miejscu, gdzie Właściciele oraz Dyrekcja z pasją i oddaniem realizują misję jaką jest wychowanie przedszkolne, Nauczycielki pracują z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem, kadra nie zmienia się co chwile a stanowi dobrze zgrany i dobrany zespół, gdzie zaprowadzając swoje dziecko można być spokojnym, że jest pod najlepszą opieką.

  Paweł Gotlib
 • Bardzo polecam Przedszkole „Panda” :)

  Rewelacyjna kadra zarządzająca ,wszystko super zawsze zorganizowane. Pełen profesjonalizm.

  Ciocie nauczycielki(ta sama kadra od lat) są  kompetentne ,uśmiechnięte i pomocne, widać ze praca z dziećmi sprawia im ogromna radość. Panuje bardzo ciepła atmosfera.

  Jest dużo zajęć tematycznych, teatrzyków, imprez sportowych i tanecznych. Mój synek całymi dniami śpiewa piosenki również w języku angielskim , których nauczył się w przedszkolu. Jest tam po prostu szczęśliwy.

  Ewelina Kusztal
 • Minęły niespełna 2 lata i mama musi wrócić do pracy. Nasze pierwsze, ukochane dziecko, oczko w głowie mamy komuś oddać pod opiekę? Najtrudniejsza decyzja. Poszukiwania czas zacząć. Komu zaufać? Kto zajmie się tak dobrze NASZYM dzieckiem jak MY? Zwiedziliśmy wszystkie okoliczne żłobki i przedszkola, ale kiedy przyjechaliśmy do PANDY.. (oddalonej od naszego domu najbardziej) od razu na wejściu przywitał nas zapach domowego obiadku mniaaaam, ślinka cieknie na samą myśl. Pani Dyrektor zaprosiła nas na rozmowę, poczęstowała pysznym kompocikiem, ciocie przedszkolne z uśmiechem zaczepiały nasze maleństwo i zabrały na spacer po przedszkolu. Pierwsze miejsce, które mogliśmy poznać w dzień, zobaczyć jak radośnie bawią się dzieci. Od razu wiedzieliśmy, że to jest właśnie MIEJSCE GODNE ZAUFANIA. Nie pomyliliśmy się. Nasza córka codziennie opowiada o przedszkolu, chce tam wracać. Czy jest lepszy dowód na to, że to cudowne miejsce?

  Agata Mrowiec-Bogumił
 • Podejmując trudną dla każdego rodzica decyzję o rozpoczęciu uczęszczania dziecka do przedszkola miałam wiele obaw jednak już pierwsze dni rozwiały moje wszelkie wątpliwości i pokazały, że przedszkole Panda to miejsce idealne . Zostałyśmy otoczone opieką i wsparciem, a ja jako Mama otrzymałam wiele cennych rad, dzięki którym córka nie miała żadnych problemów z adaptacją w nowym miejscu. Świetna i bardzo dobrze dobrana oddana kadra, która ma indywidualne podejście do każdego dziecka zapewnia przedszkolakom masę kreatywnych zajęć i naukę przez zabawę, a właściciele bardzo dbają o dodatkowe atrakcje - przedstawienia teatralne czy wizyty ciekawych gości. Ogromnym plusem jest też pyszny, zróżnicowany jadłospis, który sprawił, ze mój niejadek otworzył się na nowe smaki. Panda to wymarzone przedszkole dające poczucie bezpieczeństwa nie tylko dzieciom, ale też ich rodzicom, którzy maja pewność, ze ich pociechy znajdują się w najlepszych rękach. Jestem przekonana, ze nie mogłyśmy lepiej trafić!

  Iga Szaroszyk

Skontaktuj się z nami

 • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.
Top crossmenu